Update - Skórki dla zwierzaków

OSTATNIE WPISY:

Update - Skórki dla zwierzaków

Witajcie!

Przed nami kolejna aktualizacja z naszej roadmapy. Przygotowujemy się do wgrania nowego questu pobocznego, skórek dla zwierzaków oraz garści poprawek i usprawnień, wśród których znajdą się również te, na które zwracaliście uwagę.

Update odbędzie się 30.11 (od godz. 11:00 do 13:00). Po wgraniu aktualizacji i uruchomieniu serwerów klient gry automatycznie pobierze wprowadzone zmiany. Jeśli jednak tak się nie stanie, skorzystajcie z przycisku sprawdzania plików, który znajdziecie w kliencie gry obok “PLAY”.


Skórki dla zwierzaków


Wśród Was na pewno jest mnóstwo osób, które chętnie zobaczyłyby swoje zwierzaki w całkowicie nowych odsłonach.

undefined

Wcześniej pytaliście czy będą to jedynie nieznaczne zmiany wizualne, czy skórki w pełni zmieniające danego zwierzaka (np. lisek, którego mieliście już okazję zobaczyć na jednym z trailerów). Początkowo, czyli w tej aktualizacji, będą to jedynie zmiany na teksturach, ale pracujemy również nad skórkami, które w pełni przeobrażą wygląd towarzysza (np. w sowę) ;) Chcemy postawić na jak największą różnorodność, więc stopniowo będziemy dodawać nowe skórki.

undefined

Dodaliśmy nowe miejsce w ekwipunku zwierzaka, w które wystarczy po prostu wrzucić odpowiednią skórkę i cieszyć się nowym wyglądem towarzysza.


“Czerwień róż”


Jak wiecie, questy i towarzysząca im wciągająca historia, to jeden z mocniejszych aspektów Broken Ranks. Wobec tego na pewno ucieszycie się, że dodajemy nowe zadanie, które będziecie mogli dostać od Mirandy (Karczma Lesgara) już po osiągnięciu 48. poziomu.

undefined

Miranda jest zaniepokojona sytuacją na trakcie… Krążące po okolicy plotki o straszącym upiorze najzwyczajniej w świecie odstraszają klientów. Jako żądni przygód Taernijczycy, którzy do tego niejednokrotnie korzystali z przybytku Lesgara, postanawiacie przyjrzeć się sprawie. Lesgar jeszcze zwinie interes i podczas podróży będzie trzeba spać na ziemi, bez napitku - nie, tak być nie może!


Poprawki i usprawnienia


W nadchodzącej aktualizacji skupiliśmy się na nieco mniejszych poprawkach i usprawnieniach, aby uniknąć sytuacji, w której nagromadzone “drobiazgi” przeradzają się w dużego taska, odrywając nas od innych zadań. Grunt to systematyczność ;)

Kilka przykładowych zmian:

Poza dodaniem skórek zmieniliśmy też sposób wyświetlania sprzętu w oknie zwierzaka. Przy danym zwierzaku będzie się wyświetlać jedynie ekwipunek przypisany, przeznaczony dla niego lub nieprzypisany do żadnego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy dysponuje dużą ilością czasu na grę w ciągu miesiąca, ale mimo wszystko cieszą się rozgrywką, kiedy tylko mają możliwość. Wobec tego dodaliśmy opcję nabycia konta premium na okres 7 dni. Ponadto siedmiodniowa premka będzie dostępna również w sklepie arenowym, za talary.

Często proponujecie też drobne usprawnienia, które, choć nie są wielkie i przełomowe, to stanowią miły dodatek uprzyjemniający rozgrywkę. Wybraliśmy kilka z nich i pojawią się one w najbliższej aktualizacji. Są to np. przycisk do zaznaczania i odznaczania wszystkich rang jednocześnie na targowisku, możliwość odpoczynku na początku instancji Jaskółki czy też komunikat na bocznym, gdy jakiś Wasz sprzęt się rozładuje.

Pełną listę zmian znajdziecie standardowo w naszej sekcji changelogów.

Dziękujemy bardzo za wszelkie zgłoszenia i Waszą pomoc!