TaernCon 2022. Program i nagrody

OSTATNIE WPISY:

TaernCon 2022. Program i nagrody

TaernCon 2022 odbędzie się już 02.07., więc nie ma na co czekać - zgłoście swój udział, zbudujcie wspaniałe wspomnienia w towarzystwie osób, które na co dzień spotykacie jedynie w grze i stoczcie “bitwę” o nagrody.


Program TaernCon 2022


Zgodnie z zapowiedzią, serwujemy więcej szczegółów i przedstawiamy program wydarzenia. Jeśli chodzi o konkursy, postawiliśmy na te, które do tej pory sprawiały mnóstwo frajdy zlotowiczom (uczestnikom i tym, którzy nie odważyli się wejść na scenę / którzy zostali na widowni) - można powiedzieć, że to już taka taernijska tradycja ;)

  • Startujemy 02.07. o godzinie 18:00 (od 16:00 można rozsiąść się przy stolikach na powietrzu i otrzymać identyfikator, a od 17:30 wpuszczamy do środka).
  • Kilka słów wstępu od “ojców założycieli” Broken Ranks.
  • Krótka prezentacja, z której nieco dowiecie się na temat naszych planów.
  • Około godziny 18:20 - twórcy odpowiadają na pytania.
  • Około godziny 18:40 nasi gracze rozpoczną zmagania w konkursie Cosplay TaernCon 2022.
  • Około godziny 19:40 rozpoczynamy quiz wiedzy o świecie Broken Ranks.
  • Mniej oficjalna część zlotu, dla osób pełnoletnich, rozpocznie się około godziny 22:00.


*Podane godziny są orientacyjne i w trakcie wydarzenia mogą ulec zmianie.

Oczywiście w międzyczasie zachęcamy do robienia zdjęć z naszym pro cosplayerem Tentacle Creations w stroju Brokenranksowego rycerza lub po prostu we własnym gronie - grunt, aby mieć pamiątkę ;)


Nagrody za cosplay i quiz


Oprócz tytułu mistrza i towarzyszącej mu chwały oraz sławy w całym taernijskim świecie, uczestnicy będą zmagać się o zacne nagrody rzeczowe.

Dla najlepszych cosplayerów, którzy popiszą się oszałamiającą kreatywnością przy tworzeniu i prezentacji swoich strojów:

Miejsce 1: Monitor LG 32GN650-B

undefined

Miejsce 2: Słuchawki z mikrofonem JBL Quantum 600

undefined

Miejsce 3: Klawiatura HyperX Alloy Origins Blue

undefined

Nagroda publiczności: Słuchawki Razer Blackshark V2 X

undefined

Dla najlepszych quizowiczów:

Miejsce 1: Klawiatura Razer Huntsman V2 Tenkeyless Red Linear ESL Edition

undefined

Miejsce 2: Google Nest Hub 2

undefined

Miejsce 3: Mysz Corsair M65 PRO Elite (RGB, 18000dpi)

undefined

Dodatkowo, prezentujemy “Zwycięską Zbroję Konwentową”, czyli unikalną skórkę zbroi, którą będzie można zdobyć jedynie w powyższych konkurencjach zlotowych - jako nagroda dodatkowa dla zwycięzcy w quizie oraz za trzy pierwsze miejsca w cosplayu. Skórka nie będzie dostępna w żaden inny sposób, ani nie pojawi się jako nagroda na przyszłych TaernConach.

undefined

Oprócz nagród rzeczowych i skórki, zwycięzcy otrzymają klimatyczną koszulkę, która na pewno będzie świetną pamiątką z TaernConu.

Poza tym każda osoba, która wcześniej zadeklaruje swój udział i pojawi się na tegorocznym TaernConie (“Zaklęte Rewiry”, ul. Krakowska 100, Wrocław, Polska) otrzyma identyfikator oraz smyczkę ze zlotowym wzorem.

A właśnie! Otrzymaliśmy parę pytań, więc TUTAJ znajdziecie wzór nadruku (grafikę do pobrania) poniższej koszulki - na zdrowie ;)

undefined

Przypominamy, że zgłaszać swoje uczestnictwo można TUTAJ do 15.06.2022, a ilość miejsc jest ograniczona.


Dodatkowe informacje


Osoby w stanie nietrzeźwym nie będą wpuszczane przez ochronę na teren lokalu (podobnie, jeśli chodzi o wejście z własnym alkoholem). Za to na miejscu będzie można sprawdzić jakość lokalnych trunków ;)

Jak się bawić to się bawić, jak ucztować, to tylko w taernijskim stylu - podczas wydarzenia będzie można zaopatrzyć się w jadło z grilla, żeby nie tańcować z pustym żołądkiem ;)

W późniejszym czasie, na naszych kanałach social media, pojawią się materiały z TaernConu (zdjęcia oraz wideo) - jeśli będziecie mieli swoje ciekawe foty, to gorąco zachęcamy do przesyłania.

Poprzedni wpis na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Zrobimy co możemy, aby należycie zadbać o wszystkich uczestników - zarówno z Polski, jak i bardziej odległych zakątków świata. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

LINK DO REGULAMINU WYDARZENIA