TaernCon 2022 tuż tuż

OSTATNIE WPISY:

TaernCon 2022 tuż tuż

TaernCon od lat zbliża do siebie najbardziej zagorzałych fanów naszej produkcji. Po dwóch latach pandemicznej przerwy wracamy z naszym zlotem w jedynej słusznej wersji, czyli na żywo. Szykujcie się: pierwszy od premiery Broken Ranks zlot społeczności już na horyzoncie!

TaernCon 2022


TaernCon nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nim wspaniała atmosfera, wyzwania pełne wrażeń (i nagród) oraz hulanki w towarzystwie znajomych. Weterani dobrze znają to wydarzenie, ale mamy nadzieję, że w tym roku do “szturmu” na Wrocław dołączą również nowe zastępy Taernijczyków. Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy!

undefined

Mówi się, że w świecie MMORPG toczy się drugie, lepsze życie. Poznajecie tu nowych ludzi, współpracujecie, być może z czasem nawiązujecie kontakt poza grą, ale przede wszystkim dobrze się bawicie, jednocześnie odrywając się od rutyny życia codziennego. Dobrze o tym wiemy, ponieważ sami jesteśmy graczami. Za każdym razem podkreślamy, że tworzenie więzi jest podstawą rozwoju społeczności, a TaernCon jest idealną okazją do ich zacieśnienia. Gra sprawia Wam przyjemność? Spotkajmy się - być może osoby, których postaci mijacie na mapach staną się Wam bliższe niż kiedykolwiek.

undefined

Już 02.07.2022 we Wrocławiu świat fikcji złączy się z rzeczywistością, a “Zaklęte Rewiry” staną się miejscem, w którym zbudujecie nowe, wspaniałe wspomnienia.

Quiz wiedzy i Cosplay


Oprócz szampańskiej (he he) zabawy, na pewno nie zabraknie stałych, kultowych już elementów, takich jak quiz czy cosplay (wreszcie znów na scenie, a nie tylko online!).

Uważasz, że świat Broken Ranks odkrył przed Tobą wszystkie karty? Posiadasz wiedzę tajemną, jesteś w stanie bez problemu podać formuły wszystkich elementów na obrożę i z miejsca podasz wszystkie kombinacje buffów podczas starcia z Admirałem? To coś właśnie dla Ciebie! Stocz “bitwę”, w której liczy się wiedza + czas reakcji, sięgnij po laur taernijskiego omnibusa i zgarnij wspaniałe nagrody!

Cosplay zawsze był jednym z bardziej emocjonujących atrakcji zlotu, a z uwagi na wysoki poziom uczestników jury często miało nie lada problem z wytypowaniem zwycięzców. Przebierz się za ulubionego moba, bossa, NPC-a czy inną postać związaną ze światem Broken Ranks. Zawojuj scenę, zdobądź nagrody oraz miano najlepszego cosplayera!

Część z Was może nie wiedzieć jak wyglądał taernijski cosplay, więc poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z poprzednich lat:

undefined

undefined

undefined

Nie zabraknie też naszego pro cosplayera, Tentacle Creations, w stroju Brokenranksowego rycerza, z którym będzie można zrobić niejedno pamiątkowe foto ;)

undefined

Adres, zapisy, info


TaernCon 2022 odbędzie się 02.07.2022 w “Zaklętych Rewirach”, ul. Krakowska 100, we Wrocławiu.

Zapisy na zlot ruszają już teraz, więc wszystkich chętnych prosimy o zadeklarowanie swojej obecności poprzez formularz googlowy, TUTAJ.

Osoby, które zadeklarowały nam swój udział poprzez powyższy formularz otrzymają na miejscu unikatową smyczkę Broken Ranks wraz z identyfikatorem. Ilość miejsc jest ograniczona, więc jeśli jesteście pewni przyjazdu, to nie zwlekajcie zbyt długo z przesłaniem swoich zgłoszeń ;)

Oczywiście będzie też okazja na zdobycie zlotowej koszulki.

Zgłoszenia zamykamy 15.06.2022

Pierwsza, oficjalna część - obejmująca m.in. otwarcie TaernConu, quiz wiedzy i cosplay - jest przewidziana dla każdego, bez względu na wiek. Ale… jeżeli macie poniżej 18-tu lat, musicie być w towarzystwie swojego prawnego opiekuna lub posiadać od niego pisemną zgodę na udział w imprezie (w treści zgody musi być wskazana pełnoletnia osoba, z którą przyjedziecie do Wrocławia, numer telefonu opiekuna prawnego oraz klauzula będąca zgodą na przetwarzanie danych osobowych).

Późniejszą porą rozpoczniemy dalszą, nieoficjalną część imprezy, wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jak zwykle, na naszym Facebooku pojawią się zdjęcia z TaernConu.

Za jakiś czas, opublikujemy również dokładniejszy program wydarzenia wraz z nagrodami, żebyście byli bardziej zorientowani w temacie. Tymczasem zapraszamy wszystkich chętnych i mamy nadzieję, że będziemy się wspólnie świetnie bawić!

A tutaj LINK DO REGULAMINU WYDARZENIA