Podejmuj wyzwania i zdobywaj nagrody!

OSTATNIE WPISY:

Podejmuj wyzwania i zdobywaj nagrody!

Już dziś czeka na was nowa zawartość, a w niej zapowiadany system dziennych i tygodniowych aktywności. Wykonujcie zadania, by zdobyć złoto, doświadczenie i inne nagrody!

Wyzwania dzienne i tygodniowe są dostępne kolejno od 20 i 30 poziomu postaci. W panelu bocznym (tym samym, gdzie widzicie teraz cel zadań fabularnych) oraz w oknie zadań znajdziecie nowe zakładki, w których można śledzić swoje postępy. A co trzeba robić, by nastąpił progres? No cóż, przede wszystkim… grać. ;) Wyzwania opierają się na podejmowaniu różnych aktywności. Otrzymacie więc zadania polegające na pokonywaniu przeciwników, używaniu umiejętności czy wykonywaniu zleceń.

undefined

A jaka jest różnica między wyzwaniami dziennymi i tygodniowymi oprócz czasu przeznaczonego na ich wykonanie? Otóż, mają one nie tylko osobną pulę nagród i zadań, ale także nieco inną mechanikę działania.

W przypadku wyzwań dziennych otrzymacie cztery proste zadania. Za każde wykonane zdobędziecie złoto, a za zrobienie wszystkich dodatkowe nagrody w postaci złota, doświadczenia i psychodoświadczenia. Co więcej, jeśli zaliczycie wszystkie zadania, to następnego dnia będziecie mogli zdobyć lepsze nagrody, kolejnego jeszcze lepsze i tak przez siedem dni, kiedy to osiągniecie maksymalny bonus. Zostanie on z wami do momentu, aż przerwiecie serię.

Wyzwania tygodniowe to już nieco inna bajka. Zadania są trudniejsze, a ich ilość nie jest ograniczona jak w przypadku codziennych, ale dokładana aż do momentu, gdy uzyska się maksymalną ilość punktów możliwą do zdobycia na tydzień. Każde z zadań jest odpowiednio punktowane, w zależności od jego trudności i rodzaju. Jednocześnie aktywnych można mieć ich siedem: trzy związane z instancjami bossów, dwa z profesją, którą gracie i dwa ogólne. Po wykonaniu danego zadania, zostanie ono zastąpione innym z tej samej puli. Nagrody można odebrać po osiągnięciu kolejnych trzech progów punktowych - im wyższy próg, tym oczywiście lepsza nagroda, na którą składają się różne przedmioty użytkowe czy wejściówki na bossy. Poza tym, na samym końcu czekają na was jeszcze dodatkowe nagrody, które sami sobie wybierzecie z zaproponowanej puli - przede wszystkim unikalne, czasowe buffy takie jak np. dodatkowy punkt akcji czy możliwość odpoczynku na każdym polu.

undefined

Wyzwania to jednak nie wszystko, co dla was przygotowaliśmy. Łapcie changelog, by zapoznać się z resztą zmian i nowości!

Życzymy przyjemności z wykonywania wyzwań i zdobywania jak najlepszych nagród!

Do zobaczenia na szlaku!