Community Update i plany Broken Ranks na 2024

OSTATNIE WPISY:

Community Update i plany Broken Ranks na 2024

Witajcie, Taernijczycy!

Nie tak dawno obchodziliśmy drugą rocznicę premiery Broken Ranks, w ramach której oddaliśmy w Wasze ręce “Shadow of Hope”, duży content update wprowadzający między innymi nowe lokacje i wyczekiwany dalszy ciąg głównej linii fabularnej. Czas iść dalej i realizować kolejne plany. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!

Community update
Cieszymy się, że jesteście tak mocno zaangażowani, a na naszym Discordzie nie brakuje sugestii. Oczywiście na wdrożenie wszystkich nie możemy sobie pozwolić, ale te, nad którymi byliśmy w stanie się pochylić, za każdym razem są oznaczane w changelogach. Widać tu jednak większy potencjał…

Nieustannie pracujemy nad tym, żeby być jeszcze bardziej otwarci na wszelkiego rodzaju feedback i jeszcze lepiej go wykorzystywać. Podczas jednej z takich burz mózgów narodziła się myśl o “community update'ach”, składających się ze zmian (w tym z wybranych sugestii od Was), które mimo małego rozmiaru, wpływają na poprawę komfortu gry. Oczywiście nie znaczy to, że drobne ficzery i wasze sugestie będziemy wdrażać jedynie podczas tego rodzaju aktualizacji (te po prostu będą na nich bardziej skupione).

Pierwszy Community Update zostanie wgrany już niebawem, bo 05.03. Pełną listę zmian standardowo znajdziecie na naszej stronie, w sekcji changelogów.

Plany na 2024
Część z was pewnie zastanawia się co planujemy i w jakim kierunku zmierza Broken Ranks. Poniżej znajdziecie infografikę, która zaspokoi waszą ciekawość i przybliży kwestie, na których zamierzamy się skupić.


undefined

W tym miejscu warto sobie powiedzieć, że jest to plan na aktualizacje, który wyznacza i pokazuje obrany kierunek, a nie obietnica wprowadzenia dokładnie tych pozycji. Wierzymy, że uda nam się zrealizować wszystkie punkty, ale chcemy zostawić sobie szersze pole manewru. Po co? Przykładowo, cały czas się rozwijamy, więc siłą rzeczy do głowy mogą wpaść nowe, ciekawe pomysły i rozwiązania, nad którymi będziemy potrzebowali się pochylić. Może się też zdarzyć, że po przeanalizowaniu danych i feedbacku, stwierdzimy, że wprowadzenie czegoś innego będzie bardziej potrzebne światu Broken Ranks. Grunt to być elastycznym i reagować zależnie od potrzeb ;)

Tak czy inaczej, chcemy żebyście byli na bieżąco, więc będziemy was informować o aktualizacjach, planach, pomysłach i nadchodzących zmianach.

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na szlaku!