TaernCon 2024 – startujemy 06.07.2024!

OSTATNIE WPISY:

TaernCon 2024 – startujemy 06.07.2024!

Witajcie, dzielni Taernijczycy i Taernijki!

Nadszedł czas byście zwarli swoje szeregi i jak co roku pojawili się na naszym, wyczekiwanym, wydarzeniu jakim jest TaernCon! Będziecie mieli okazję spotkać w realu swoich towarzyszy broni z taernijskich szlaków oraz okazję poznać ekipę Whitemoon Games. Będą stałe punkty programu i pojawią się też nowości. W tym roku zawitamy do nowego miejsca. 

Czas i miejsce zlotu!
TaernCon 2024 tradycyjnie odbędzie we Wrocławiu w pierwszą sobotę lipca czyli 06.07.2024! Widzimy się w miejscu o nazwie Czasoprzestrzeń przy ulicy Tramwajowej 1-3.

Jak co roku dzięki zmaganiom w konkursie cosplay, quizie oraz turnieju PvP będziecie mogli zdobyć cenne nagrody i upominki. Pomni doświadczeń z zeszłego roku zadbaliśmy żeby było więcej foodtrucków i barów.

Co przyniesie TaernCon 2024?
Duuuużo dobrego z każdej strony. Wszystkiego oczywiście Wam tutaj nie zdradzimy ale poniżej uchylimy rąbka tajemnicy z planowanego przebiegu tegorocznego zlotu.

undefined

Wasz ulubiony punkt programu: konkurs Cosplay
To i nasz ulubiony punkt programu, bez którego zlot odbyć się nie może. Cosplay towarzyszy nam od pierwszego TaernConu, zatem i tym razem zagości na deskach naszej sceny. To zabawa dla wszystkich chętnych, którzy chcą wcielić się w cokolwiek z gry Broken Ranks. Czekamy z niecierpliwością na Wasze wyobrażenia ulubionego moba, NPC-a, klasy postaci albo czegokolwiek, co Was w naszej grze zainspiruje.

undefined

W ubiegłym roku 2023 TaernCon obfitował w wyjątkowe kreacje, które wprawiły wszystkich w zachwyt! Mamy nadzieję, że jak co roku, poziom konkursu będzie jeszcze wyższy. Niech nutka taernijskiej rywalizacji uskrzydli Wasze twórcze działania, a my czekamy z niecierpliwością!

undefined

Quiz wiedzy o Taernie
Podobnie jak konkurs cosplay tak i quiz wiedzy o Taernie jest stałym punktem programu.Przemierzajcie taernijskie krainy i bacznie zwracajcie uwagi na imiona bohaterów questów czy nazwy nietuzinkowych skinów, by w quizie wykazać się jak najszerszą wiedzą i wydropić nagrodę oraz uznanie publiczności.

Liczymy, że wszyscy ochoczo weźmiecie udział w quizie wiedzy o Taernie!

Turniej PvP
W ubiegłym roku ten nowy punkt programu TaernCon cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu dzielnych graczy stanęło w szranki i pokazało swoje umiejętności.. Walki były zacięte, a poziom bardzo wyrównany! 

undefined

Pierwsza trójka zwycięzców została sowicie wynagrodzona oklaskami i nagrodami rzeczowymi. 

Chętnych i w tym roku zapraszamy do zabawy w turnieju PvP. Czas przygotować oręż!

Czego jeszcze możemy się spodziewać na zlocie?
Oczywiście będą jeszcze inne atrakcje ale na chwilę obecną nie będziemy ich wszystkich tutaj zdradzać, żeby czekały na Was jednak pewne niespodzianki :) 

Ale jak pamiętacie, nie samą oficjalną częścią gracz Taernu żyje. Zapewnimy wszystko, co jest potrzebne do świetnej zabawy. Będą foodtrucki z jadłem (menu będzie jeszcze obszerniejsze niż rok temu) oraz napitek dla spragnionych. Do stołów będzie można zasiąść zarówno wewnątrz jak i pod rozgwieżdżonym (trzymajcie kciuki za pogodę) niebem. 

Z większą porcją informacji dotyczącą zlotu TaernCon 2024 wrócimy do Was niebawem!

undefined

By zachęcić Was do licznego udziału w zlocie podrzucamy filmik z ostatniej imprezy TUTAJ! Czekamy niecierpliwie na stałych bywalców zlotów jak i na nowych chętnych do uczestniczenia w zlocie TaernCon 2024!

p.s.

Nasz Rycerz już trenuje do PvP na parkiecie ;)

undefined

Do zobaczenia na zlocie!