TaernCon 2023 – znamy datę!

OSTATNIE WPISY:

TaernCon 2023 – znamy datę!

Witajcie, drogie Taernijki i Taernijczycy!

Już od wielu, wielu lat, organizujemy TaernCon – zlot dla naszych najbardziej zawziętych graczek i graczy. Tradycyjnie impreza odbywa się na początku lipca. To wyjątkowa okazja na spotkanie się twarzą w twarz z tymi, którzy razem z Wami eksplorują świat Broken Ranks oraz całą ekipą Whitemoon Games. Można też będzie dorwać wiele cennych nagród i upominków.

Kiedy i gdzie odbędzie się zlot?

TaernCon 2023 zawita do Wrocławia już 1 lipca tego roku, więc możecie zaczynać rezerwować miejsca w kalendarzach i wrocławskich hotelach / mieszkankach znajomych z Broken Ranks.

Co czeka Was na TaernConie?

Oczywiście, nie możemy wyłożyć wszystkich kart na stół, ale chcielibyśmy nieco przybliżyć sedno zlotu i opowiedzieć o tym, czego możecie się spodziewać w tym roku. Zatem zapraszamy do lektury!

Konkurs cosplay

Od czasu pierwszego zlotu wyłoniły się pewne tradycje, bez których już nie sposób wyobrazić sobie TaernConowej zabawy. Najbardziej widowiskową z nich jest konkurs cosplay. Jeśli chcesz wcielić się w ulubionego moba, NPC-a, swoją klasę czy inną postać związaną ze światem Broken Ranks, to jest idealny moment. na wykazanie się kreatywnością i zebranie oklasków zachwyconej widowni. Nie przejmuj się, jeśli Twoje skille twórcze jeszcze nie osiągnęły maksymalnego poziomu. Pamiętaj, że najważniejsza jest zabawa w gronie starych i nowych przyjaciół. Więc śmiało biegnij po składniki i szykuj swój niepowtarzalny strój, żeby już za niecałe pięć miesięcy stoczyć walkę o miano najlepszego cosplayera TaernConu 2023 (i inne, bardziej „namacalne” nagrody)!

undefined

Quiz wiedzy o Taernie

Potrafisz nazwać każdą krainę bez spojrzenia na mapę? Wiesz gdzie znaleźć ziele orków, co to Bambosze Zajęczyciela, a nawet jak miał na imię ukochany Anmenial? W takim razie nie może Cię zabraknąć na corocznym quizie wiedzy ze świata Broken Ranks. Ale jeśli wydaje Ci się, że żadne pytanie Cię nie zaskoczy – polecamy solidnie się przygotować, gdyż na największe mózgi będzie czekać cenny drop. ;)

Q&A z twórcami

Co roku wielką furorę robi Q&A z naszą Wielką Trójką – Drygiem, Torgerdem i Panem Tomaszem. W jej trakcie możecie uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania, dotyczące Broken Ranks, bezpośrednio od twórców gry.

undefined

Czy to wszystko?

Pewnie, że nie! Oprócz oficjalnej części serdecznie zapraszamy na część rozrywkową, w której odbędą się hulanki i swawole w rytm muzyki. W trakcie TaernConu będzie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju jadło i napitki. Przewidujemy także zupełnie nowe atrakcje, ale rąbka tajemnicy uchylimy Wam w specjalnym newsie, poświęconym TaernConowi 2023, który pojawi się niebawem. Podamy w nim również dokładniejsze informacje na temat miejsca, godziny, warunków uczestnictwa w wydarzeniu i konkursie cosplay oraz nagrodach.

undefined

Dzisiaj chcieliśmy zrobić tylko krótką zapowiedź tegorocznego zlotu. Jednak jeśli już teraz chcesz zobaczyć jak wyglądają spotkania naszej wspaniałej społeczności, albo dać się ponieść nostalgii, to TUTAJ masz filmik z TaernConu 2022. ;)

Do zobaczenia na zlocie!