TaernCon 2023 – dojazd, napitki, biesiada. Wygraj koszulkę!

OSTATNIE WPISY:

TaernCon 2023 – dojazd, napitki, biesiada. Wygraj koszulkę!

Czołem, Taernijczycy i Taernijki!

Przychodzimy do Was z kolejną porcją informacji o tegorocznym TaernConie. Dzisiaj przedstawimy kilka szczegółów organizacyjnych i powspominamy sobie jak to było przez te wszystkie lata. Miłego czytanka. 😉

Jak dojechać na zlot?

Zabawa odbędzie się pod adresem: „Browar Mieszczański”, ul. Hubska 44-48 we Wrocławiu, Polska.

Tu macie mapkę:

Jak dotrzecie na miejsce i zobaczycie przy wejściu ten oto plakat – trafiliście dobrze:


undefined

Zlotowe pychotki

Żeby umilić Wam oczekiwanie i nie pozwolić bawić się z pustymi brzuchami, od godziny 16:00 na dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego będzie działał catering. Otwarta także zostanie kawiarnia rowerowa, w której ofercie znajdziecie nie tylko kawusię, ale też herbatę, lemoniadę, yerba matę i ciasteczka.

Jeśli chodzi o mocniejsze trunki, to, oprócz pysznego piwka, czekają na Was:

 • Synergetyk,
 • Jabcokówka Romana,
 • Bydlęcy eliksir miłości,
 • Koldzia berbelucha,
 • Dekokt gymnuridowy,


oraz dwie nowości:

 • Ziele Uruków,
 • Kiedy mobilka?


Dokładny skład napojów znajdziecie w menu na miejscu. 😉

Skąd będę wiedzieć, że już wchodzimy?

Około 17:00 usłyszycie dźwięk bębna – będzie to sygnał zbiórki. Wtedy musicie zmierzać ku wejściu do Leżakowni w Browarze (nikt się nie zgubi, przysięgamy!).

Turniej Broken Ranks

Już śpieszymy z wyjaśnieniem zasad dla tych, którzy chcą powalczyć o nagrody w turnieju Broken Ranks (pisaliśmy o nim więcej w poprzednim wpisie – TaernCon 2023 – nagrody, program, lokalizacja). Żeby wziąć udział w zabawie:

 1. Napisz swój nick na karteczce i wrzuć go do specjalnego koszyczka,
 2. poczekaj na losowanie,
 3. stocz bitwę o nagrody,
 4. szczęśliwie wróć do domku z nagrodą. 😎


Wygraj koszulkę zlotową za hasztag. Nie będzie Cię na zlocie? – Też możesz wziąć udział!


undefined

W tym roku przygotowaliśmy dla Was do wygrania 6 pamiętnych koszulek z TaernConu 2023! 3 z nich trafią do uczestników zlotu, a 3 do osób, których zrządzenia losu powstrzymały przed dotarciem na wydarzenie, ale chcą wykazać się kreatywnością. Jak wziąć udział:

Zasady uczestnictwa dla obecnych na zlocie:

 1. Zaobserwuj nasz oficjalny profil na Instagramie,
 2. 1-2 lipca opublikuj zdjęcie lub wideo (może to być post/relacja/reels) z TaernConu 2023 i oznacz nas przez @brokenranks_official na Instagramie z użyciem hasztagu #TaernCon2023 (bez oznaczenia możemy przeoczyć publikację).

W ciągu 7 dni roboczych (czyli 3-11 lipca) losowo wybierzemy 3 osoby i skontaktujemy się z Wami poprzez prywatną wiadomość na Instagramie, w sprawie wysłania koszulki.

Zasady dla nieobecnych na zlocie:

 1. Zaobserwuj nasz oficjalny profil na Instagramie,
 2. Zrób zdjęcie lub wideo bezpośrednio związane z Broken Ranks. Jakie dokładnie? Przykładowo: może to być proces grania w naszą grę, fajne momenty z niej, cosplay postaci, spotkanie na żywo z przyjaciółmi z gildii, czy cokolwiek innego, co tylko przyjdzie Ci do głowy (oczywiście, w ramach kulturalnego zachowania!),
 3. 1-2 lipca opublikuj swoje dzieło (może to być post/relacja/reels) i oznacz nas jako @brokenranks_official na Instagramie z użyciem hasztagu #TaernCon2023 (bez oznaczenia możemy przeoczyć publikację).


W ciągu 7 dni roboczych (czyli 3-11 lipca) wybierzemy autorów 3. najkreatywniejszych pomysłów i skontaktujemy się z Wami poprzez prywatną wiadomość na Instagramie, w sprawie wysłania koszulki. ;)

Chwilka na wspomnienia z zeszłych zlotów

A właśnie! Tak skupiliśmy się na tym, aby zorganizować Wam przednią zabawę, że zapomnieliśmy podesłać Wam wideo,  podsumowujące te wszystkie lata, spędzone w Waszym wspaniałym towarzystwie – od kameralnych spotkań we wrocławskich knajpach, po wynajęcie sali na kilkaset Taernijczyków i Taernijek. Zanurz się w nostalgiczną atmosferę razem z nami – LINK.

No i żeby na pewno nie umknęły Wam żadne ważne informacje, ani ciekawe materiały ze świata Broken Ranks, zapraszamy na nasze social media – KLIK.

Zapisy. Jednak nie dam rady przyjechać, gdzie to zgłosić?

Zgodnie z informacją we wcześniejszym newsie, w dniu 15.06.2023 zamknęliśmy formularz zgłoszeniowy na TaernCon 2023. Ilość chętnych przeszła najśmielsze nasze oczekiwania, z czego bardzo Cię cieszymy! Jednak w związku z tym, jesteśmy zmuszeni poinformować Was, że nie będziemy mogli wpuścić osób, które przybędą na zlot, ale nie zgłosiły się przez formularz. Ale mamy dobrą wiadomość – jeżeli ktoś ze zgłoszonych zrezygnuje z uczestnictwa, to zaprosimy osoby z listy rezerwowej – trafić na nią można TUTAJ.

Jeśli trafiłeś/as na listę rezerwową, to najpóźniej do 23 czerwca poinformujemy Cię mailowo o ewentualnym zwolnieniu się miejsca na zlocie.

Jeśli zapisałeś/aś się wcześniej, ale jednak nie dasz rady być – koniecznie daj nam znać na discordzie (napisz do @uzi) lub mailowo – [email protected]. Dzięki temu ktoś inny będzie mógł uczestniczyć w taernijskiej uczcie. A my będziemy czekać na Ciebie za rok! 😄

Do zobaczenia na parkiecie!