Spustoszenie! Nowy event i zapowiedź Dziadów!

OSTATNIE WPISY:

Spustoszenie! Nowy event i zapowiedź Dziadów!

Witajcie, Taernijczycy!

Znany Wam z poprzednich lat event “Dziady” zbliża się wielkimi krokami i często zadajecie pytania odnośnie terminu. Dlatego też informujemy, że wydarzenie odbędzie się w pierwszy weekend listopada (3.11 - 4.11 w godzinach analogicznych do poprzednich lat). Zarezerwujcie sobie czas, aby wziąć w nim udział! Dokładniejsze informacje na jego temat opublikujemy bliżej podanej daty.

Poznaliście termin, zapisaliście sobie w kalendarzu, więc można się rozejść…? Niekoniecznie. W międzyczasie, a dokładniej 13. października o godzinie 9.00 na serwery zawita ktoś, kogo jeszcze nie poznaliście - Siewca Spustoszenia. Gdy go już spotkacie, to koniecznie z nim porozmawiajcie. Przygotował dla Was kilka atrakcji, a z niektórych nie będziecie mogli skorzystać bez otrzymanego od niego glejtu!*

*Event wyświetli się jako zadanie o nazwie “Kto sieje wiatr, zbiera burzę”. Jeśli nie będziecie go widzieć na liście w głównym interfejsie, to zerknijcie w zakładkę zadań i dodajcie do śledzonych.

Życiowym mottem Siewcy jest “szybciej, więcej, taniej!” - w odniesieniu do zabijania różnej maści przeciwników. Przybędzie więc wspomóc Was w codziennych walkach lub przygotowaniach do walk z bossami. Zaoferuje tańsze wejściówki, porozmawia z kilkoma znajomymi, by dawali niektóre zlecenia raz za razem i rozstawi kilka przynęt na potwory.

Czego możecie się więc spodziewać?

  • Kilku zleceń na wejściówki bez cooldownu lub z możliwością łatwiejszego ich oddania.
  • Darmowych, tańszych i/lub możliwych do odebrania częściej wejściówek na niektóre bossy.
  • Trzech eventów dynamicznych na Podzamczu, Płaskowyżu i w Beirn.
  • Respu kilku bossów w otwartych krainach.
  • Możliwości przywołania Vorlingów za niestandardowe układy run.


Jest jednak pewien haczyk - Siewcy zależy, żeby krew potworów lała się strumieniami na jego oczach. Dlatego też postawi pewne warunki, by móc skorzystać z niektórych opcji. Gdy tylko się pojawi, porozmawiajcie z nim, by poznać więcej szczegółów na temat wszystkich dostępnych atrakcji. ;)

Siewca odejdzie w swoją stronę w poniedziałek 16. października o godzinie 9.00.

Do zobaczenia na szlaku!