Relacja z PGA 2022

OSTATNIE WPISY:

Relacja z PGA 2022

Witajcie, Taernijki i Taernijczycy!

Z tej strony Silka i podsumowanie poznańskich targów gier! Minęło już trochę czasu od naszego powrotu z Poznań Game Arena, lecz emocje wciąż w nas kipią, bo... działo się!
Jak było, kogo spotkaliśmy i kto wygrał Turniej Broken Ranks? O tym i nie tylko dowiecie się z tej relacji, więc zapnijcie pasy i serdecznie zapraszam do lektury 😁.

Ostatni raz uczestniczyliśmy w PGA w odległym 2019 roku. W tym czasie zdążyliśmy przeprowadzić Open Betę, wypuścić grę oraz uzupełnić ją o mnóstwo ciekawych mechanik, kontentu i usprawnień, o które zabiegaliście. Szybko przekonaliśmy się, że było warto pracować, bowiem zainteresowanie Broken Ranks na PGA 2022 przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania!

W ciągu trzech dni mogłyście i mogliście zagrać na naszym stoisku, zrobić zdjęcie w specjalnie wyznaczonej strefie (o której powiemy sobie nieco później), skosztować czegoś słodkiego, wygrać fajne nagrody, a także pogadać z Ekipą i „ojcami założycielami” Whitemoon Games we własnych osobach.

W piątek odwiedziły nas osoby każdej maści – od cosplayerów, streamerów, kolegów z branży, do gamerów w każdym możliwym wieku (na gry nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie!). Dla nowych graczy mieliśmy ulotki z kodami na siedmiodniowe konto premium, dla stałych – kodziki na platynę (wiemy, że to kochacie 😉), a dla najbardziej zaangażowanych – firmowe akcesoria i pyszniutkie krówki (które zostały upamiętnione w naszym pierwszym TikToku).

undefined

                                            [Rycerz z powalającą Fairyluthien]

Prawdziwą furorę na targach zrobiła brokenranksowa strefa cosplayu. W niej dzielnie czatował Tentacle Creations przebrany za Rycerza z Taernu, niczym magnesem przyciągając ludzi. Każdy gość mógł cyknąć z nim fotkę, a dodatkowo samemu wcielić się w postać z gry, wykorzystując dostępne na stoisku atrybuty. Więcej zdjęć możecie znaleźć m.in. na naszym Facebooku pod TYM linkiem.

undefined

W pułapkę wpadli m.in. Ztrolowany, ekipa SoundScape, Adam z FPS Centre pl, ślicznotka Nayofoxy oraz Bonkol, któremu nasz odwieczny gracz Knox udzielił odpowiedzi na pytanie „dlaczego osoby, które grały w Taerna powinny spróbować Broken Ranks?”. Link do filmu znajdziecie TUTAJ, a jeśli nie mogliście zobaczyć naszego stoiska na własne oczy, możecie to zrobić na drugim kanale Bonkola – KLIK.

Ostatni gość opuścił nas już po godzinach targów i to dopiero na prośbę ochrony (było nam bardzo przykro!).

W sobotę stoisko było oblegane przez zwiedzających, z czego się bardzo cieszyliśmy. Do komputerów i Rycerza stały ogromne kolejki, a Ekipa była ciągle zagadywana przez graczy.

undefined

                                                      [Widownia podczas turnieju]

Tego dnia odbył się Turniej Broken Ranks. Klasycznie poprowadził go Dawid, dzięki któremu słyszano nas w połowie pawilonu numer 7. Osobne brawa należą się niesamowitej widowni, która kibicowała zawodnikom! Zmaganie odbyło się w formie walk PvP i rozegrało w pięciu turach. W finale walki stoczyli Wojtek (III), Otto (II), nasza niezastąpiona Srebrna (🖤), grająca łucznikiem-kamieniarzem, gdyż czwartego finalistę – Fiedzia – pochłonęła otchłań targów. Do kogo ostatecznie uśmiechnęła się fortuna? Ano do naszego (jak sam się wyraził) wielkiego fana – Kajka. GRATULACJE! Jaki drop czekał na zwycięzcę i czy gra była warta świeczki? O wszystkim Kajek opowiedział osobiście na naszym TikToku. Linki czekają na końcu 😄.

undefined

                                       [Dwójka finalistów po decydującym starciu]

Ostatni dzień zazwyczaj jest najtrudniejszy, ale dzięki Waszej energii wciąż byliśmy zwarci i gotowi. Do godziny 17 rozdawaliśmy kolejne upominki, uśmiechaliśmy się do kamerek, a Drygu udzielił wywiadów m.in. radiu „Szczecin” (już na Instagramie) oraz studenckiemu radiu UAM-u „Meteor” (wkrótce premiera).

I-i-i na sam koniec obiecany link do social media Whitemoon Games – KLIK. Koniecznie oznaczajcie nas i wpadajcie po więcej fotek, informacji na temat kolejnych aktualizacji, wydarzeń, a także memów i innych przyjemności.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, zainteresowanie grą, pogaduszki oraz tysiące komplementów, pytań i rad, których udzieliliście nam na PGA 2022. Najlepsza nagroda dla naszej Ekipy – to uśmiech i przyjemne zaskoczenie, które maluje się na twarzach fanów na widok Broken Ranks.

Niech moc Ducha Kamienia będzie z Wami i do następnego! Za Tae-e-ern!

~ Anastazja aka Silka