Ogłaszamy miesiąc premiery!

OSTATNIE WPISY:

Ogłaszamy miesiąc premiery!

Mamy dla Was kilka dobrych wiadomości. Po pierwsze, rozszerzyliśmy naszą stronę o dział newsów, gdzie znajdziecie m.in. wpisy zawierające istotne informacje, smaczki, raporty z prac oraz plany związane z tytułem. Chcemy, żebyście mieli dostęp do wszystkich aktualności w jednym miejscu, co na pewno będzie znacznie wygodniejsze. Po drugie, dodaliśmy FAQ. I wreszcie po trzecie: czas Waszego oczekiwania na Broken Ranks zbliża się ku końcowi!

Udostępniamy FAQ

Wraz z narastającym zainteresowaniem, pojawia się coraz więcej pytań. Nie tylko tych podstawowych na temat samej gry, ale także naszych późniejszych planów czy kwestii stricte technicznych.

Chcemy, abyście mieli stały dostęp do najważniejszych informacji, więc stworzyliśmy FAQ, w którym znajdziecie odpowiedzi na najczęściej przesyłane zapytania. W miarę czasu, będziemy ono aktualizowane.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania lub uważacie, że coś powinno się w nim znaleźć, to śmiało - przesyłajcie poprzez PW, na naszych kanałach social media.

FAQ znajdziecie pod linkiem: https://brokenranks.com/faq/ (lub w górnym menu naszej strony www).

Broken Ranks nadchodzi

Z dumą i sporą dozą ekscytacji ogłaszamy, że czas Waszego oczekiwania zbliża się ku końcowi. Już w styczniu 2022 roku odpalamy serwery Broken Ranks i zakosztujecie prawdziwej przygody.

Raz jeszcze dziękujemy za cierpliwość, masę pozytywnych słów, a także aktywność podczas testów, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dołożyliście swoją cegiełkę i po części dzięki Wam znajdujemy się tu, gdzie jesteśmy.

Końcówka roku była dość ciasna, jeśli chodzi o premiery na rynku MMORPG, więc zdecydowaliśmy się na styczeń. Dokładna data, co do dnia, zostanie jeszcze podana, więc śledźcie kanały social media i stronę główną. A tymczasem, zapraszamy do obejrzenia filmiku zwiastującego ogłoszenie miesiąca premiery: