Liga Turniejowa - żegnamy stary sezon, witamy nowy

OSTATNIE WPISY:

Liga Turniejowa - żegnamy stary sezon, witamy nowy

Żegnamy stare, witamy nowe! Zakończyliśmy pierwszą edycję Ligi Turniejowej, a niedawno ruszyliśmy z kolejnym sezonem arenowej bitki na najwyższym szczeblu. Gratulacje wyników i powodzenia dalej.

Pierwsza edycja za nami!
Taernijczycy! Z zapałem szlifowaliście umiejętności i ciężko pracowaliście, żeby wzmocnić swoje postaci. Walka po walce, pokonując kolejnych przeciwników, pięliście się po drabince, aby finalnie górować nad innymi. Najlepsi byli w stanie awansować, a co za tym idzie rywalizować o jeszcze wyższe pozycje.

Rankingi poszczególnych Lig (Amatorów, Wojowników, Weteranów, Herosów i Niepokonanych) zawsze możecie sprawdzić w grze: Rankingi -> Ranking Ligowy

Gratulujemy i cieszymy się, że tak wielu z Was wzięło udział - Taern potrzebuje prawdziwych wojowników, a takich najlepiej wyłonić klasycznie, poprzez pojedynki. 

Co się działo na ligowym szczycie?
Zazwyczaj walki na najwyższym szczeblu to mocna rywalizacja, ogromne emocje i… zaskakujące zwroty akcji. Tego na pewno nie zabrakło! No bo kto mógł się spodziewać, że jedna osoba w spektakularnym stylu zdominuje całą tabelę? Mowa o SłodkaKotka, który zakończył edycję Ligi z przewagą aż 3947 punktów nad drugim miejscem!
undefined
GRATULACJE! Poza wszelkimi bonusowymi nagrodami, jakie zgarnął na swojej drodze, w ręce tego zwycięskiego Taernijczyka oddaliśmy również Zbroję Niepokonanego, unikalną skórkę w ramach głównej nagrody. Niech dobrze Ci służy ;)

Ogromne gratulacje należą się również pozostałym topkowiczom, bo wbrew pozorom uplasowanie się w TOP10 Ligi Niepokonanych to nie lada wyczyn. Wierzymy, że dacie dobre i pełne emocji show w bieżącej Lidze Turniejowej.

Następna edycja, kolejne zmagania i… nowa nagroda.
Po zakończeniu sezonu mieliśmy chwilę przerwy na ochłonięcie, żeby każdy uczestnik mógł naładować akumulatory, a teraz czas ponownie chwycić za broń. Tak, stosunkowo niedawno wystartował kolejny sezon obfitujący w emocjonujące walki, a wraz z nim… świeżutka skórka do zdobycia.
undefined
Zaglądajcie na Arenę i pamiętajcie, zwycięzca może być tylko jeden. Powodzenia!