Druga rocznica premiery Broken Ranks

OSTATNIE WPISY:

Druga rocznica premiery Broken Ranks

Witajcie, Taernijki i Taernijczycy!

Tylko parę dni dzieli nas od drugich urodzin Broken Ranks! Przez cały ten rok pracowaliśmy intensywnie, aby dodać do gry jak najwięcej nowości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się osiągnąć i ciągle mamy mnóstwo pomysłów na kolejne zmiany.

Przede wszystkim reforma sprzętu dobiegła końca - finalnie możecie cieszyć się zupełnie nowym podejściem do ekwipunku. W tym roku weszła też nowa end-game’owa instancja Sidragi, której pokonanie zajęło graczom dobre sześć miesięcy. Jednakże największy owoc naszej tegorocznej pracy będziecie mogli podziwiać już niedługo w formie dodatku Shadow of Hope, kolejnej części głównego wątku fabularnego i nowej krainy - Thalii. Dziękujemy wam bardzo za wasze ciągle zaangażowanie i wsparcie! To dzięki waszym sugestiom i feedbackowi Broken Ranks staje się coraz lepszy z każdą aktualizacją. 

Premka dla każdego!
Zacznijmy od tego, że każdy aktywny, logujący w ciągu ostatnich 30-tu dni, gracz otrzyma bonusowe 7 dni konta premium. W przypadku, gdy posiada już premium, zostanie ono przedłużone o 7 dni. Z kolei osoby, które nie zalogowały do gry w ciągu ostatnich 30-tu dni otrzymają link do aktywowania bonusu wraz z mailingiem. Dodatkowy czas konta premium zostanie dodany 25-tego stycznia. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Broken Ranks również będą mogły skorzystać z promocji poprzez wpisanie następującego kodu podczas rejestracji: SOH (25.01 13:00 - 29.02 12:00). 

Urodziny po koldziemu
Już sama nazwa sugeruje, cóż to będzie za rozrywka. Gdy koldzia berbelucha wejdzie za mocno, rozkręca się prawdziwe przedstawienie - to, co nasi przyjaciele z Kemenak cenią najbardziej, czyli dobra bitka. Udajcie się do Naganiacza (NPC rezydującego w ważniejszych lokacjach świata - Trentis, Alaril, Kemenak, Garnizon, Beirn), a on udzieli Wam ogólnych informacji. Otrzymacie też żetony potrzebne do udziału w zabawie - tzw. fyrki. Naganiacz przeniesie Was do Mordowni, a stamtąd Gzergr już przejmie pałeczkę, objaśniając dokładne zasady. 

*Pamiętajcie, że Urodziny po koldziemu to quest, a więc zostanie dodany do zakładki questowej Waszych postaci (nie zapomnijcie zerknąć). 

Start2.02 (piątek) o 12:00
Koniec9.02 (piątek) o 12:00 

Urodzinowa skórka
Dla tych, którzy lubią od czasu do czasu zmienić swoją kreację, mamy niezłą gratkę. W dniu urodzin Broken Ranks pojawi się specjalna skórka, dzięki której będziecie mogli jeszcze mocniej z nami świętować tę okazję! Jak wygląda? Oto i ona: 
undefined

Skórka będzie do odebrania w sklepie premium. Nie zapomnijcie tego zrobić, bo pozostanie tam tylko do 29.02! 

Dodatkowe atrakcje
To nie wszystko, bo:

  • W dniach 25.01 - 01.02 (codziennie o godz. 14:00) będziemy przeładowywać asortyment w sklepach u wszystkich NPC.
  • 25.01 o 20:00 zresetujemy czasy wejść na wszystkie wersje trudności Seleny i Aqua Regis, a także cenę kryształu czasu, obręczy, raków i wzmocnionych raków.
  • 26.01 o godzinie 12:00 zwiększymy ilość platynowych skrzynek. Wysyp potrwa do 29.01 do godziny 12:00.
  • 27.01 i 28.01 w godzinach 19.00-21.00 zapraszamy na Happy Hours - zwiększone zostanie zdobywane doświadczenie i psychodoświadczenie.


Dziękujemy za to, że jesteście z nami! Życzymy wam, aby wasze wszystkie sprzęty jak najszybciej osiągnęły trzy złote gwiazdki, a orby przeistoczyły się w arcy! No i rzecz jasna masy emocji podczas eksplorowania zawartości “Shadow of Hope” ;)