Broken Ranks na PGA 2022

OSTATNIE WPISY:

Broken Ranks na PGA 2022

Ostatni raz na PGA (Poznań Game Arena) gościliśmy w 2019 roku, jeszcze przed startem tytułu. Mamy naprawdę mnóstwo dobrych wspomnień związanych z targami gier w Poznaniu i nie wyobrażamy sobie, żeby mogło nas tam nie być w roku premiery Broken Ranks! Tym bardziej, że to dobra okazja, żeby spotkać się z Wami osobiście ;)

Poprzednim razem na stoisko zawitała cała masa ludzi zainteresowanych produkcją. Nie zabrakło też Taernijczyków, którzy wpadli po prostu pograć z innymi, porozmawiać z twórcami i podzielić się własnymi sugestiami. Mamy nadzieję, że i w tym roku frekwencja będzie wysoka - zapraszamy!

Szukajcie nas w strefie gier Indie!


Będziecie mogli nie tylko pograć ramię w ramię (dosłownie) ze znajomymi, których do tej pory mogliście mijać jedynie na mapach, ale też zgarnąć gadżety i kozackie nagrody za PvP odbywające się na miejscu.

undefined

Trójka "ojców założycieli" (Drygu, Torgerd i PanTomasz) będzie pełniła wartę podczas PGA, więc na pewno będzie chwila, żeby zamienić kilka słów czy przeprowadzić krótki wywiad.

Oczywiście nie zabraknie naszego cosplayera, Tentacle Creations, który wcieli się w rycerza rodem ze świata Broken Ranks. Na stoisku znajdziecie też hełmy i broń, które świetnie nadadzą się do cyknięcia pamiątkowej foty na tle naszej ścianki. Wczujcie się w klimat i nie zapomnijcie wrzucać zdjęć na swoje social media z hashtagiem #BrokenRanks (niech tytuł rozejdzie się głośnym echem!).

Zapraszamy naszych weteranów, świeżych graczy, którzy stawiają pierwsze kroki w Trentis oraz wszystkich, którzy uwielbiają MMORPG, fantasy czy ogólnie grać w gry ;)

Zobaczcie jak ostatnim razem bawiliśmy się podczas PGA:

Pamiętajcie: Poznań Game Arena, 07-09.10.2022, strefa gier Indie, pawilon 7, stoisko Broken Ranks (nr 46)!

undefined

Do zobaczenia!