Bal Zakochanych. Event 2023

OSTATNIE WPISY:

Bal Zakochanych. Event 2023

Czujecie w powietrzu atmosferę miłości? Piękne perfumy, wyszukane jedzenie, stosy słodkości i oczywiście mieszkańcy w pocie czoła uwijający się ze sprawunkami, jakby gonił ich sam diabeł. Coś się szykuje…

Zbliża się święto miłości, a więc każdy z Was – bez względu na to czy już znalazł drugą połówkę, czy wciąż szuka swojego szczęścia – jest zaproszony na bal. A jeśli mowa o tańcach, uczcie i upominkach, to nie ma lepszego miejsca niż Posiadłość de Vries – jak się bawić, to się bawić!

Zapraszamy na kolejny w Broken Ranks Bal Zakochanych! Mini event polega na queście fabularnym, dostępnym od wtorku (14.02) godziny 10:00. Będziecie mogli go wykonać w ciągu tygodnia, czyli do następnego wtorku (21.02 do godziny 10:00). Chcemy, żeby osoby, które nie mogą odwiedzać naszego świata codziennie, również miały okazję do wzięcia udziału w zabawie, a co za tym idzie – zdobycia nagród.

Jeżeli nie mieliście możliwości uczestniczyć w wydarzeniu w roku ubiegłym lub po prostu pamięć płata Wam figle, to poniżej znajdziecie krótką instrukcję z najważniejszymi informacjami na ten temat.

Jak wziąć udział?

Wystarczy, że porozmawiacie z Zarządcą de Vries. Oczywiście, chętnie pozwoliłby Wam wejść na imprezę bez zbędnych formalności, ale… tak się składa, że brakuje mu rąk do pracy. Ktoś musi pomóc w organizacji i całkiem (nie)przypadkowo padło akurat na Was. ;) Po wykonaniu drobnego zadania otrzymacie dalsze instrukcje.

Zarządca: “Na terenie posiadłości de Vries odbędzie się walentynkowe przyjęcie. Wstęp wolny dla każdego, ale musisz pomóc w organizacji”.

Zarządców na przedział levelowy 15-49 znajdziecie:

 • w Wiosce Rybackiej,
 • w Przysiółku Trentis,
 • pod Karczmą Lesgara,
 • na konarze, w Lesie Koldów.


Zarządców na przedział levelowy 50-140 znajdziecie:

 • pod Kemenak,
 • w Garnizonie,
 • w Beirn.


UWAGA
: W evencie można wziąć udział tylko jedną postacią z konta.

Nagrody

Główną nagrodą jest skórka hełmu o wdzięcznej nazwie “Afekt”. Możecie ją zdobyć wyłącznie za wykonanie questa eventowego. Będzie do odebrania u Wodzireja (hełm nie będzie dostępny w sklepie premium).

*Można zdobyć wyłącznie jedną skórkę hełmu na całe konto.

To jednak nie wszystko. W trakcie wykonywania zadań otrzymacie od Kwatermistrza również inne przydatne nagrody.

W przedziale levelowym 15-49 będziecie mogli wybrać sobie nagrodę:

 • flaszki ulepszeń,
 • psychodoświadczenie dla specjalnych części ekwipunku (dla tzw. psychorarów),
 • esencje,
 • imperiały,
 • doświadczenie dla zwierzaka.

W przedziale levelowym 50-140 będziecie mogli wybrać sobie nagrodę:

 • flaszki ulepszeń,
 • dviggi,
 • reole,
 • psychodoświadczenie dla specjalnych części ekwipunku (tzw. psychorarów),
 • esencje,
 • imperiały,
 • doświadczenie dla zwierzaka.


Skórki premium

Z kolei do sklepu premium trafi skórka eventowej peleryny (“Powab”), która wraz z hełmem i częściami, wprowadzonymi w przyszłych edycjach Balu Zakochanych, stworzy nowy, wyjątkowowy zestaw.

undefined

Klasycznie na czas trwania eventu postanowiliśmy dać okazję świeżym, taernijskim rekrutom i dodać do sklepu poprzedni zestaw eventowych skórek ekwipunku oraz walentynkowych broni.

*Tegoroczna eventowa skórka płaszcza oraz poprzedni zestaw skórek wraz brońmi będą dostępne w sklepie od 14.02 godziny 10:00 do 28.02 godziny 10:00.

Niechaj słowo idzie w świat – poczta walentynkowa

Na pewien czas wcielimy się w Kupidynów i puścimy w świat Broken Ranks piękne słowa, które chcecie przekazać osobom, na których Wam zależy. Wystarczy, że wiadomość do 250 znaków prześlecie kopertą w grze do osoby odpowiedzialnej za pocztę (nicki znajdziecie poniżej). Niestety, nie każdą damy radę dostarczyć… Sami wiecie jak to bywa z pocztą. ;) Wobec tego będziemy wybierać życzenia/wiadomości, które następnie poślemy voicem serwerowym, aby każdy mógł je zobaczyć.

undefined

Lista postaci, na które można przesyłać koperty z życzeniami:
Thanar: Walentyna
Kadarin: ŚwValenty
Izin: Walentynkowy
Rylia: DeessedelAmourFR
Thaas: DeusaDoAmor
Dramon: SaintOfLove
Kahiris: LiebesGott
Thalia: GodOfLoveTH
Pavar: СвВалентин
Naravar: БогЛюбви

Zgłoszenia zbieramy od teraz do 14.02 godziny 17:30.

*Nie akceptujemy wulgarnych, obraźliwych treści, a także zbyt długich wiadomości (limit to 250 znaków).
**Pod treścią należy wskazać czy życzycie sobie, aby Wasz nick był widoczny w podpisie.

To nie wszystko…

Dodatkowo, w ramach świętowania, zwiększymy ilość zdobywanego doświadczenia i psychodoświadczenia dla specjalnych części ekwipunku (dla tzw. psychorarów) – 14.02 w godzinach 10:00–12:00 oraz 21:00–23:00. Zwiększymy również resp platynowych skrzyń, pojawiających się na mapach – od 18.02 godziny 10:00 do 19.02 godziny 22:00.

Miły akcent dla drugiej osoby

Poza skórkami i nagrodami pomyśleliśmy, że bardzo miłym akcentem będzie możliwość przekazania np. bukieciku kwiatów. Podczas wykonywania questa (jeśli rozejrzycie się po posesji) istnieje szansa natknąć na liścik miłosny i bukiet czerwonych róż, który możecie podarować bliskiej Waszemu sercu osobie.

Bawcie się dobrze!