Ogłaszamy datę premiery!

OSTATNIE WPISY:

Ogłaszamy datę premiery!

Nadchodzi chwila, na którą wszyscy czekaliśmy… Już wkrótce drzwi do świata Broken Ranks staną otworem.

Dokładna data premiery Broken Ranks

Przede wszystkim dziękujemy naszej społeczności za cierpliwość, okazane wsparcie i masę ciepłych słów, które napędzały nas do działania. Słowa uznania należą się również naszym testerom, w tym graczom uczestniczącym w beta testach, którzy tak chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami.

"To już ostatnia prosta przed oddaniem tytułu w ręce graczy. Jesteśmy niezwykle podekscytowani premierą i robimy wszystko, aby dopiąć ją na ostatni guzik. Mamy nadzieję, że Broken Ranks zapewni starym, jak i nowym graczom wiele godzin rozrywki i wciągnie ich w stworzony przez nas świat."

~ Krzysztof Danilewicz, założyciel studia Whitemoon Games

Nie przedłużając, z nieskrywaną ekscytacją ogłaszamy, że już 25.01.2022 o godzinie 17:00 odpalamy serwery Broken Ranks! Serdecznie zapraszamy wszystkich ciekawych nowego świata, spragnionych wrażeń, wyzwań oraz przygód.

Klienta gry będzie można pobrać ze strony https://brokenranks.com od wtorku 18-tego stycznia, od godziny 17:00. Kto jeszcze go nie zainstalował, będzie mógł zrobić to wcześniej i pobrać aktualizacje, aby później zaoszczędzić na czasie.

Do tego czasu, śledźcie aktualności na stronie i nasze kanały social media, bo właśnie tam będziemy dzielić się z Wami najważniejszymi informacjami. Przypominamy, że w naszym FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jesteśmy szczęśliwi, że już niedługo będziemy mogli powitać Was w świecie Broken Ranks!