Broken Ranks w mediach społecznościowych

OSTATNIE WPISY:

Broken Ranks w mediach społecznościowych

W tym roku zdecydowaliśmy się na założenie kilku nowych, a także rozwój już istniejących mediów społecznościowych. Z uwagi na to, że tych kanałów zrobiło się naprawdę sporo, chcemy nieco przybliżyć Wam ten temat. Dziś opowiemy na jakich portalach możecie znaleźć Broken Ranks i dlaczego warto zaobserwować każdy z nich. Lecimy z tym! ;)

Dla Waszej wygody zebraliśmy wszystkie linki linki w jednym miejscu – TUTAJ.

Facebook – jeżeli nie chcesz przegapić żadnej wiadomości ze świata Broken Ranks, podyskutować w komentarzach, a przy okazji załapać się na inne unikatowe materiały, takie jak treści fanowskie, zdjęcia z offline wydarzeń albo bezpośrednio z siedziby Whitemoon Games, to znajdziesz je właśnie tutaj.

Instagram w dłuższej perspektywie chcemy wykorzystywać między innymi dla „mniej poważnych” treści. Znajdziecie tutaj statystyki eventu zimowego i walentynkowe kartki z bohaterami Broken Ranks, pod hasztagiem #facesofbrokenranks zobaczycie świeżo dodane do gry awatary, a najtrudniejsze poniedziałki umilą Wam głosowania „Monday vibes” na relacjach i memy z gry.

Na YouTube publikujemy wszystkie trailery, podsumowania z offline wydarzeń (takich jak PGA lub zbliżający się TaernCon, o którym niedawno wspominaliśmy), wywiady z twórcami oraz muzykę z Broken Ranks.

Z TikTokiem zaszaleliśmy na tyle, że powstało ich aż dwa – dla naszej anglojęzycznej oraz dla polskojęzycznej społeczności. Na tej platformie staramy się w komicznej formie pokazać Wam trochę zaplecza z tworzenia Broken Ranks, życia Whitemoon Games, a także żartować na różne tematy, dotyczące nie tylko naszej gry, ale gamingu ogólnie. Na razie stawiamy w tym pierwsze kroki i próbujemy różnych rodzajów kontentu, żeby jak najlepiej dopasować go do bardzo szerokiego grona odbiorców, jednocześnie nie zapominając o Waszych preferencjach oraz uwagach. Już niebawem pojawi się tam dużo więcej filmików. ;)

Z kolei Twitter zaciekawi tych z Was, którzy wolą zwięzłą formę przekazu oraz chcą śledzić zarówno nasze publikacje, jak i to, co piszą o nas inni.

Discord jest najbardziej „społecznościowym” ze wszystkich naszych mediów. Tutaj kipi życie Taernijczyków – mamy forum dyskusyjne, poradniki w różnych językach, a także kanały, na których możecie dzielić się swoimi pomysłami, twórczością artystyczną i memową, zgłaszać uwagi i bugi lub po prostu rozmawiać w gronie innych zapalonych Taernijczyków i Taernijek. Oprócz tego wrzucamy na Discord informacje o dodatkowych eventach, zorganizowanych przez naszą Ekipę. Przykładowo w ubiegły weekend mogliście pograć z Ekipą w chowanego i załapać się na Happy Hours.

Reddit służy do dyskusji, dzielenia się wrażeniami i zadawania pytań.

No i na koniec coś dla pasjonatów branży gamedev – LinkedIn. Tutaj możecie dowiedzieć się więcej z życia firmy Whitemoon Games, a czasem nawet znaleźć oferty pracy i zostać częścią naszego DevTeamu.

A przy okazji zapraszamy na fanowskie strony, na których znajdziecie wiele wartościowych treści. Zamieściliśmy wszystkie linki na naszym discordzie – TUTAJ.

Jeśli publikujecie materiały, związane z Broken Ranks albo widzicie takowe u kogoś – śmiało oznaczajcie nas! Niesamowicie cieszymy się z każdego zdjęcia, filmiku i innych postów fanowskich, które zamieszczacie. ;)

Dziękujemy za wszystkie polubienia, komentarze i reposty, dzięki którym możemy zwiększać ilość taernijskich rekrutów i rozwijać świat gry!