broken ranks

zobacz trailer

Witaj w MMORPG Broken Ranks!

Pobierz klienta gry - odkryj nowy świat i rozpocznij swoją przygodę.
Zarejestruj się na naszej stronie, aby założyć konto w grze i być na bieżąco z ważnymi newsami.

REJESTRACJA POBIERZ

Dostępne na

Wkrótce

Rozbudowana gra MMORPG
fantastyczne przygody
i szara rzeczywistość

Fabuła Broken Ranks to nie tylko epickie wydarzenia zmieniające kształt świata. Podczas rozgrywek staniesz twarzą w twarz z trudną codziennością i biedą. Pomożesz pobitej prostytutce, a rozwiązanie zagadki nawiedzonej studni okaże się inne, niż przypuszczasz. Liczne zwroty akcji zaskoczą cię w najmniej spodziewanym momencie.

Najlepsza gra online - polskie MMO dla fanów RPG

Dlaczego warto zagrać w Broken Ranks? Twórcy uniwersum zręcznie połączyli to, co najlepsze w grach z gatunku RPG typu multiplayer:

 • fascynująca przygoda,
 • wciągający klimat “low fantasy”,
 • rozbudowana, nieliniowa fabuła, gdzie Twoje wybory mają znaczenie,
 • 7 klas postaci, z których każda posiada 8 umiejętności bazowych i 7 unikalnych, właściwych dla danej profesji,
 • ręcznie wykończona grafika,
 • gildie, które nie są masowym przemiałem członków, tylko kameralnymi klubami - tutaj każdy członek ma istotny wkład w całość ich funkcjonowania,
 • unikalny, turowy system walki, który zarówno w pojedynkę, jak i w drużynie pozwoli doświadczyć jego głębi,
 • regularne aktualizacje,
 • zaangażowana i rozrastająca się społeczność,
 • coroczne, realne spotkania graczy (TaernCon) - uważamy, że więzi między ludźmi są podstawą rozwoju społeczności.


Broken Ranks - darmowa gra MMORPG z unikalnym uniwersum


Broken Ranks to darmowa, fabularna gra MMORPG, która przenosi graczy do rozbudowanego i niepowtarzalnego uniwersum dark fantasy. Gra online (free-to-play) stawiająca na społeczność i emocjonującą fabułę, która na każdym kroku zaskakuje głębią i różnorodnością.
Staniesz się mieszkańcem królestwa, które zostało zniszczone przez brutalną inwazję wrogich hord Utoru. Twoim celem jest odzyskanie utraconej ojczyzny, a tam prowadzi wiele ścieżek i często wątpliwych moralnie wyborów, wpływających na dalsze losy.

Gra online w rozbudowanym świecie dark fantasy

Broken Ranks to nie tylko miejsce, w którym gracze pokonują kolejne przeciwności, dążąc do bycia najlepszymi. To przede wszystkim ludzie - społeczność gry składająca się na unikalny klimat świata.
Współpraca lub rywalizacja z innymi to kluczowe elementy każdej gry online. W Broken Ranks, zależnie od preferencji, możesz dołączyć do gildii i walczyć ramię w ramię z innymi albo spróbować swoich sił jako samotny wilk. Rozległy świat gry oferuje mnóstwo lokacji do odkrycia, od zaczarowanych lasów, przez cuchnące bagna, po starożytne ruiny. A każdy region ma do zaoferowania unikalne wyzwania i misje, które dostarczą ci wiele godzin niezapomnianych wrażeń.

MMORPG z turowym, dynamicznym systemem PVP


Broken Ranks to gra MMORPG, która czerpie inspirację z klasycznych tytułów RPG, takich jak Baldur’s Gate czy Heroes of Might & Magic. Jednak wszelkie przygody rozgrywają się w otwartym świecie.
Gracze mogą wybierać spośród siedmiu profesji, z których każda dysponuje unikalnym zestawem umiejętności. Gra oferuje też taktyczny, turowy, acz dynamiczny system PVP, gdzie gracze mogą rywalizować ze sobą w turniejach i na mapach, włączając odpowiedni tryb.


Świat Broken Ranks stoi przed tobą otworem. Zupełnie za darmo w modelu free-to-play.


Broken Ranks to gra dostępna dla każdego, całkowicie za darmo w modelu free-to-play. Wystarczy, że posiadasz komputer, dostęp do internetu i żądzę przygód! Przygotuj się na masę wyzwań, wciągającą fabułę pełną moralnych wyborów i zwrotów akcji oraz liczne bitwy wymagające taktycznego podejścia.
Graj solo lub dołącz do gildii, walcz z wrogami, odbudowuj swoją ojczyznę i odkrywaj tajemnice fascynującego uniwersum. Wybierz swoją drogę i zapisz się na kartach historii Broken Ranks!

Broken Ranks
w topie najlepszych gier
MMORPG w Polsce

Nie wiesz, w co zagrać w 2024 roku? Postaw na darmową grę MMORPG w nostalgicznym oldschoolowym klimacie. Broken Ranks to polska produkcja - następczyni The Pride of Taern - którą uruchomisz na swoim PC.

Unikalny turowy system walki znany z Heroes of Might & Magic, a wszystko to w izometrycznym rzucie rodem z Baldur's Gate. Mało? Dodaj do tego nieliniową fabułę i otwarty świat, a otrzymasz grę, która zachwyci zarówno weteranów, jak i osoby, które dopiero zaczynają przygodę z RPG.

Opowieść

Broken Ranks to podróż przez całe spektrum emocji, które daje rozbudowana i dojrzała historia. Stań się uczestnikiem epokowych wydarzeń, zmieniających kształt świata i jednocześnie poznawaj osobiste losy niezwykłych postaci, zaludniających krainy w Broken Ranks. Wciel się w Taernijczyka, który przez najazd hord Utoru został zmuszony do opuszczenia ojczyzny. Poznaj historię swojego bohatera i napisz ciąg dalszy, wpływając na losy walki Taernijczyków o swój kraj.

Broken Ranks to historia o rozbitych przez wroga szeregach i ich jednoczeniu. To opowieść wygnańca, szukającego swojego miejsca w nowym świecie. To opowieść bohatera, który musi znaleźć w sobie siłę, aby odzyskać to, co mu zabrał najeźdźca. To opowieść o brutalnej rzeczywistości, w której każdy dzień przynosi nowe wyzwania, ale i szanse.

Klasy postaci

 • Mag Ognia

  Mag Ognia

  Ogień od zawsze fascynował ludzkość. Jako jeden z żywiołów stanowi budulec wszechświata, a ten kto zyska nad nim władzę, posiądzie ogromną moc. Wielu magów uległo tej pokusie i zostało Magami Ognia. Zdobywając mistrzowskie tytuły w wulkanicznych, zasypanych popiołami regionach Taernu, stali się niezrównani we władaniu potężnymi, ofensywnymi czarami Ognia.

  Jako władcy żywiołu ognia są w stanie zadawać głębokie i rozległe obrażenia.

 • Rycerz

  Rycerz

  Rycerz to waleczny i bohaterski wojownik. Kieruje się nakazami honoru i siłą swojego oręża stara się przywrócić utraconą ojczyznę. Jest urodzonym dowódcą, wspiera swoich taernijskich braci, prowadzi i ochrania.

  Jego potencjał widać w większych potyczkach, w których zagrzewa swoich towarzyszy do boju i ochrania ich, biorąc na siebie część obrażeń.

 • Sheed

  Sheed

  Sheed to śmiały wojownik, który w walce bazuje na zręczności i technice. Wieloletnie treningi uczyniły z niego doskonałe narzędzie do zabijania. Jako broń używa potężnych kastetów i rękawic bojowych. Długoletnie studia nad starożytnymi technikami walki obejmują również umiejętności zwiększonej kontroli nad własnym ciałem.

  Walcząc w zwarciu jest w stanie osłabić swoich przeciwników, atakując ich szczególnie wrażliwe części.

 • Łucznik

  Łucznik

  Głębokie, dzikie lasy Taernu były naturalnym miejscem, gdzie ćwiczyły się w strzelectwie całe zastępy kochających swoją krainę Taernijczyków. Przerażający gąszcz splątanych ze sobą gałęzi nie wpuszczał wiele światła do tych prastarych puszcz, co wymagało od polujących tam łuczników niebywałego oka i opanowania.

  Poprzez swoje precyzyjne, celne strzały, osłabia przeciwników.

 • Druid

  Druid

  Druid to bezwzględny obrońca życia. Wrośnięty w przyrodę Taernu jak prastary dąb, wyrwany z korzeniami i przeniesiony na obcą glebę przez żołdaków Utoru i ich magię. Wściekły jak obudzony zimą niedźwiedź. Do tego znakomity znachor, który rozumie język przyrody i potrafi przyzywać siły natury, aby się bronić.

  Ceniony w drużynie ze względu na umiejętność leczenia, potrafi też dotkliwie atakować.

 • barbarzyńca

  barbarzyńca

  Barbarzyńca to osoba, która wybiera proste, siłowe sposoby radzenia sobie z problemami. Najlepiej posługuje się bronią dwuręczną, ale też nieźle używa własnych zębów i głowy – potrafi nią dotkliwie uderzyć. Dobrze czuje się w zwarciu, wirując wśród wrogów i zadając im śmiertelne ciosy.

  Wykorzystując swoje ciężkie bronie i własne ciało, sieje zniszczenie w szeregach przeciwników.

 • Voodoo

  Voodoo

  Mag Voodoo zna skomplikowaną i dwuznaczną ludzką naturę. Potrafi wykorzystać jej słabości do własnych celów. Przemierza świat, aby pozbawiać swoich przeciwników woli i siły życia, uzmysławia wszystkim, jak potężnym narzędziem jest ludzki umysł i odpowiednio użyta duchowa moc.

  Osłabia przeciwników za pomocą mentalnych ataków, dzięki czemu jemu i jego towarzyszom jest ich łatwiej pokonać, zanim jeszcze wróg zdąży zareagować.

System walki

Nasz unikalny system walki, w którym gracze jednocześnie wybierają swoje akcje i mają na to tylko 10 sekund, zdobył uznanie zarówno miłośników akcji, jak i fanów turówek. Tworząc postać masz do wyboru 7 profesji: barbarzyńcę, łucznika, sheeda, druida, maga voodoo, maga ognia i rycerza. Każda z nich wyposażona jest w zestaw unikalnych umiejętności. Grając w pojedynkę można doświadczyć taktycznej głębi systemu walki, natomiast gra ramię w ramię z innymi graczami pozwala w pełni docenić wszystkie zależności pomiędzy profesjami i kombinacjami ataków. 

Świat Broken Ranks

Świat Broken Ranks to miejsce, które nie wybacza słabości. Tam, gdzie człowiek wyrwał dla siebie odrobinę przestrzeni, rządzą bezlitosne prawa historii i polityki, a za granicami miast i osad czają się potworne istoty, wiecznie głodne ludzkiej krwi. Pomiędzy tym znajdują się zwykli ludzie, którzy starają się wieść normalne życie i po prostu przeżyć kolejny dzień.

Wielu graczy jednocześnie - w pojedynkę lub drużynowo - eksploruje tętniące życiem miasta, zatopione w chmurach samotne szczyty gór, pełne tajemnic i grozy zapomniane ruiny, zamieszkałe przez potężne istoty, które rzucają swój cień na świat ludzi. Śmiałym odkrywcom, którzy są w stanie pokonać najpotężniejsze monstra, ten świat oferuje bogactwo, sławę i potęgę. Dla słabych i przerażonych ma tylko jedno - zapomnienie.