Rekrutuj znajomych

Zaproście znajomych, wspólnie odkrywajcie tajemniczy świat Broken Ranks, walczcie ramię w ramię i zgarniajcie bonusy! 


Wspólna gra często bywa o wiele bardziej ekscytująca, a do tego zawsze można liczyć na wsparcie towarzyszy - czy to przy rozwijaniu gildii, w trakcie levelowania postaci, podczas farmienia instancji, czy choćby w momencie, gdy na horyzoncie pojawi się trudniejszy przeciwnik. W drużynie zawsze raźniej!

 
Ze swojej strony chcemy uprzyjemnić Wam rozgrywkę w świecie Broken Ranks, więc wdrożyliśmy system linków polecających, który zapewnia obu stronom przydatne bonusy. Wszak tworzenie i zacieśnianie więzi to podstawa budowania społeczności (a jeśli przy okazji oboje możecie czerpać korzyści, to… tym lepiej) ;)Jak zaprosić kogoś do wspólnej gry?

Zaloguj do gry, otwórz Sklep premium i wybierz zakładkę “Poleceni”. Znajdziesz tam swój unikalny link - skopiuj go i po prostu prześlij drugiej osobie.

Wystarczy, że zaproszony gracz zarejestruje się z otrzymanego linku wypełniając formularz rejestracyjny (tym samym założy konto w grze). Teraz pozostało mu już tylko pobranie klienta, założenie postaci i cieszenie się rozgrywką.

Zawsze możesz podejrzeć listę osób połączonych linkiem. Będzie widoczna w tej samej zakładce co link polecający.


 

Nagrody w grze

Zarówno zapraszający, jak i nowy gracz, dołączający z linku, mogą liczyć na stałe bonusy: 

◉ możliwość dodania się nawzajem do znajomych bez zużywania w nich miejsca,

◉ dodatkowe 5% doświadczenia podczas wspólnej gry ze znajomym z linku,

◉ dodatkowe 5% złota podczas gry z osobą połączoną z Wami linkiem.

 

Dodatkowo:

◉ gracz polecający otrzymuje 10% od ilości platyny zakupionej przez gracza zaproszonego (ale pod warunkiem, że polecona osoba będzie aktywnie grała, ew. posiadała konto premium).

 

Poza tym oboje otrzymujecie korzyści w ramach progresu w grze, na różnych etapach rozwoju postaci, np. paczki z nagrodami, złoto, platynę, czas konta premium. Nagrody dla osób polecających Broken Ranks:
 


 


A tutaj tabela z nagrodami dla zaproszonych, aktywnie grających Taernijczyków:
 


 
Jeśli chodzi o polecenia z “The Pride of Taern” (tzw. 2D):

◉ polecenia z The Pride of Taern będą działały na “starym systemie”, czyli aktywny pozostaje jedynie bonus % od ilości platyny zakupionej przez zaproszonego gracza (w tym przypadku zaproszony gracz również musi aktywnie grać, aby polecający otrzymał % od zakupu),

◉ na liście poleconych nie będą widoczne osoby zaproszone w “2D” (nawet po przeniesieniu konta z The Pride of Taern do Broken Ranks).


 

Czym jest wspomniana "aktywna gra"?

Na ten punkt składają się różne aktywności postaci poleconej:

◉ wykonywanie zleceń, daily questów, questów

◉ expienie, levelowanie,

◉ PVP.


 

Mamy nadzieję, że Broken Ranks będzie miejscem, które będziecie odwiedzać regularnie i wspólnie ze znajomymi stworzycie zgraną społeczność cieszącą się każdym dniem spędzonym w świecie gry. Ku przygodzie!